INFOVEK MODERNIZÁCIA VZDELÁVACIEHO PROCESU STUDŇA EURÓPY VUDPAP PROJEKT PREVENCIE DigiŠkola

DigiŠkola

Cieľom projektu je vybudovanie a vytvorenie funkčného elektronického vzdelávacieho systému a uvedenie elektronických služieb do prevádzky, tak ako aj zriadenie a vybavenie digitálnych tried, prispôsobenie digitálneho obsahu a v neposlednom rade aj vyškolenie vybraných pracovníkov pre zabezpečenie ďalšieho vzdelávania pedagogických pracovníkov.

Najvýznamnejšie prínosy projektu sú:

• akcelerácia procesu zavádzania elektronizovaných služieb a digitálnych interaktívnych technológií do škôl,
  • aktívne používanie a lepšia dostupnosť digitálnych technológií,
  • rozšírenie ponuky digitálnych vzdelávacích obsahov vytváraných na báze a v súlade so Štátnym vzdelávacím programom.

Naša škola je otvorená modernej dobe a má eminentný záujem na modernizácii výučby a práve z týchto dôvodov je súčasťou projektu elektronizácie vzdelávacieho systému - DIGIŠKOLA čím máme možnosť zvýšiť kvalitu vzdelávania a zabezpečiť vysoký komfort atraktívnej výučby. Takže sa učíme novým možnostiam, rozširujeme vlastné schopnosti a vedomosti a plne uplatňujeme nové myšlienky a formy vzdelávania do praxe. Naši žiaci sú nadšení, plní elánu a motivácie k ďalšiemu štúdiu a využívaniu nových možností.

Koordinátorka projektu: Mgr. Nataša Jaremenková