INFOVEK MODERNIZÁCIA VZDELÁVACIEHO PROCESU STUDŇA EURÓPY VUDPAP PROJEKT PREVENCIE DigiŠkola

VUDPAP PROJEKT PREVENCIE

Škola je zapojená do národného projektu pod grantom VÚDPaP, s názvom: Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí. V rámci projektu bol dodaný metodický materiál, ktorý sa  postupne dopĺňa. Metodický materiál je zameraný na nové pohľady, moderné metódy, formy, stratégie v oblasti riešenia  sociálnych problémov v škole, výchovné poradenstvo a voľba povolania žiakov so špeciálnymi potrebami, manažment triedy – dobré vyučovanie je založené na dobrom vzťahu učiteľ – žiak plus na učiteľovej analýze manažmentu triedy. Koordinátorom projektu na škole je výchovná poradkyňa , ktorá podáva informácie o dodaných publikáciách, zabezpečuje   dostupnosť a metodickú pomoc pre pedagógov.

Koordinátorka projektu: Žófia Simonová - výchovná poradkyňa